Współpraca

Stwórzmy razem coś nadzwyczajnego

Chętnie współpracujemy z firmami w branży architektoniczno-budowlanej, chcąc dostarczać praktyczną wiedzę naszym czytelnikom oraz widzom. Mamy miliony pomysłów na stworzenie treści, które z jednej strony prezentują profil działalności lub produkt firm branży budowlanej a z drugiej strony stanowią perfekcyjne, oparte na praktyce oraz małej części sprawdzonego know-how, wiedzy dla naszych czytelników oraz widzów.

Odezwij się do nas: mateusz.glanowski@craneinclouds.com

To najlepszy sposób na rozpoczęcie naszej znajomości. Adres email dedykowany jest dla rekruterów, HR, PR, marketingowców, sprzedawców. Wszystkich walczących o uwagę specjalistów z zakresu architektury oraz szeroko pojętego budownictwa.

Zapisz się, do naszej bazy subskrybentów biznesowych. Za pomocą tej grupy otrzymasz w pierwszej kolejności informacje dotyczące naszych pomysłów oraz inicjatyw, w których Wasza firma może wziąć udział.

Na pewno zrobimy coś dobrego, popychającego branżę budowlaną do przodu oraz rozpowszechniając budownictwo w najszybciej rozwijającym się medium na świecie jakim jest internet. Jest to jeden z najważniejszych celów naszej działalności.

Wyróżnij się z tłumu jako specjalista danej branży

Jeśli chcesz współpracować z młodym oraz otwartym na zmieniający się świat zespołem CraneInClouds w zakresie współtworzenia treści a co za tym idzie kreowania swojego wizerunku specjalisty branży architektoniczno-budowlanej w sieci i mediach społecznościowych? A może masz pomysł na ciekawy artykuł/film oraz żyłkę nauczyciela, umiejącego zrozumiale tłumaczyć zagadnienia? Jak najszybciej skontaktuj się z nami drogą mailową kontakt@craneinclouds.com .