Podcast-CraneInClouds

Budownictwo to branża pełna możliwości. Praca zdalna z egzotycznego miejsca gdzieś na drugim końcu świata jeszcze do niedawna kojarzyła się jedynie z branżę IT. Dzisiejszy odcinek podcastu nagrywamy z tętniącego życiem Ho Chi Minh City w Wietnamie. Gościem dzisiejszego odcinka jest Maciej Nowakowski. Maciek jest z wykształcenia inżynierem budownictwa a od niedawna również współzałożycielem biura projektowego.

LinkedIn Maćka: https://www.linkedin.com/in/nowakowskimaciej89/   

Nowe odcinki w SOBOTY o 15

Bądź na bieżąco, zasubskrybuj nas na Twojej ulubionej platformie do słuchania podcastów:

Axel Springer budynek w Berlinie

Skomplikowana geometria bryły budynku wymagała wielu szytych na miarę rozwiązań konstrukcyjnych. Jest cechą charakterystyczną projektów, których przedmiotem są nieszablonowe budynki, że obliczenia konstrukcyjne wymagają więcej pracy. W przypadku tego budynku nie da się zaprzeczyć, że skomplikowana konstrukcja przekłada się na walory estetyczne.

Restauracje uliczne w Wietnamie

https://www.vietnamtravel.me/tips-to-eating-street-foods-in-vietnam/

Lokalna kuchnia to jeden z największych walorów turystycznych w trakcie wizyty w Wietnamie. Ta lokalna strona kuchni oraz sposób funkcjonowania restauracji różni się od znanego nam z Polski. Charakterystyczne są małe plastikowe krzesełka gęsto poustawiane wokół stołów na ulicy. (Jedzenie pierwsza klasa).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię